Łączna liczba wyświetleń

sobota, 24 listopada 2012

Liebster Award

Hej, hej kochani :D
Mamy dla Was cudowną wiadomość, zostałyśmy nominowane do Liebster Award. Jest to nasz pierwszy raz i bardzo się jaramy z tego powodu :D Mamy nadzieję że jesteście tak samo podekscytowane jak my :3

A że są nas trzy pod każdym pytaniem będą trzy odpowiedzi od każdej z nas :)


Zasady:

'' Nominacja ta jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Po odebraniu nagrody należy należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował. ''

A więc lecimy z tym koksem xD 
Dostałyśmy aż trzy nominacje (!) Jest to - jak już wspominałam - nasz pierwszy raz i jesteśmy mile zaskoczone :D

Nasze nominacje mamy od:
1. http://myworld-with-onedirection.blogspot.com/
2. http://dreamergirlxoxo.blogspot.com/
3. http://ontheothersideoftheworld1d.blogspot.com/

Niestety blogów numer 2 i 3 nie czytam, Maja i Sylwia nie czytają żadnego z nich ale wierzymy że są wyjątkowe <3 Wybaczcie za dużo na głowie żeby nadążać wszystkie czytać :\

Dziękujemy bardzo serdecznie za wszystkie wyróżnienia i nominacje. To dla nas naprawdę wielka niespodzianka zakładając jak krótko piszemy tego bloga ;)

1 zestaw pytań + odpowiedzi :)
1. Jak masz na imię?
Maja: Maja. Sylwia: Sylwia. Agata: Agata.

2. Do jakiej szkoły chodzisz?
Maja: Chodzę do gimnazjum. Sylwia: 1 gimnazjum. Agata: Gimnazjum.

3. Ulubiony przedmiot szkolny?
Maja: J. polski, j. angielski. Sylwia: Historia ...lub język polski i angielski. Agata: Zajęcia artystyczne i niemiecki.

4. Ulubiona lektura/książka?
Maja: "Harry Potter" - moja ulubiona seria. Sylwia: Lubię wszystkie książki z cyklu "Domu Nocy". Agata: Cała seria "Felix, Net i Nika". Mogłabym ją czytać do końca życia.

5. Stan konta w telefonie (obecny).
Maja: 12,42 zł. Sylwia: 19,53 zł Agata: 31,66 zł.

6. Największe marzenie?
Maja: Zobaczyć Londyn. Sylwia: Spotkać 1D. Agata: Wyjechać do Anglii i spotkać 1D xD

7. Za co kochasz swojego idola i kto to jest?
Maja: One Direction. Kocham ich za wspaniałe głosy i charaktery. Oryginalność, poczucie humoru, inteligencja, talent. Sylwia: Kocham boys band za wszystko. Również lubię Ewę Farnę za to, że nikogo nie udaje. Agata: Szczerze powiedziawszy kocham wszystkich artystów z Anglii. Począwszy od One Direction a skończywszy na Adele. Według mnie oni są po prostu sobą i widać że kochają to co robią. A ich muzyka jest bardzo szczera.

8. Ile masz lat?
Wszystkie zgodnie twierdzimy że 13. 

9. Ulubiony aktor?
Maja: Johnny Depp i Leonardo DiCaprio. Sylwia: Hmm ... wydaje mi się, że Maciek Musiał xD Agata: Johnny Deep, Taylor Lautner, Ashton Kutcher. 
10. Ulubiona aktorka?
Maja: Emma Watson. Sylwia: A tutaj mam kilka... Bridgit Mendler, Bella Thorne, Zendaya Coleman, Kristen Stweart... i ktoś tam jeszcze xD Agata: Katerine Heigl.

11. Ulubiona piosenka?
Maja: "Look After You" - The Fray. Sylwia: Nie mam takiej... Agata: "Give Me Love" i "Lego House" - Ed Sheeran. 

2 zestaw pytań + odpowiedzi :)
1. Ulubiony ciuch?
Maja: Sweter. Baaardzo rozciągnięty, seledynowy. Mogłabym go nosić przez cały czas. Sylwia: Wydaje mi się, że czarna bluzka z białymi paskami i rękawkami na 3/4. Agata: Różowe spodenki do kolan, typu pumpy. Zawsze chodzę w nich po domu bo są po prostu najwygodniejsze.

2. Największe marzenie?
Maja: Chciałabym wybrać się do Londynu i tam przeżyć najlepsze minuty swojego życia. Może udałoby się spotkać 1D gdzieś w Tesco...? (: Sylwia: Chciałabym poznać One Direction. Agata: Wyjechać do Londynu. Nie musi być na stałe, chociaż na kilka dni i być może spotkać 1D? A jeśli nie i tak byłaby to wspaniała wyprawa :)


3. Fajny chłopak vs najlepsze kumpele. Dlaczego?
Maja: Zdecydowanie kumpele. Chłopaków jest wiele, a ten, którego uważamy za "tego jedynego" może okazać się kompletnym draniem. Czy warto narażać przyjaźń dla jednego chłopca? Nie sądzę. Sylwia: Uważam, iż lepiej mieć przyjaciółki. Możesz im powierzyć swoje wstydliwe sekrety. One cię nie opuszczą. Do tego możesz z nimi plotkować, gadać o ciuchach. Agata: Oczywiście że kumpele. W każdej sytuacji bym tak odpowiedziała. Według mnie przyjaciółki można nazwać nawet siostrami. Ja z moją przyjaciółką gadam o wszystkim. I to jest najlepsze. Bo przecież z chłopakiem nie porozmawiasz o tym który błyszczyk bardziej pasuje mi do skóry lub czy ta sukienka mnie nie pogrubia xD

4. Kok vs rozpuszczone?
Maja: Rozpuszczone. Uwielbiam czuć, że mam na głowie włosy. Sylwia: Rozpuszczone. Agata: Kucyk xD 

5. Najbardziej chcesz spotkać?
Maja: Louisa Tomlinsona. Ewentualnie współautorki tego bloga... xD Sylwia: Niall'a Horan'a. Agata: Harry'ego Styles'a :D 

6. Ulubiona piosenka 1D?
Maja: Jeśli chodzi o 1D to nie mam ulubionej piosenki. Każda ma w sobie to coś. Sylwia: Kocham wszystkie, bez wyjątku. Agata: Każda jest wyjątkowa na swój sposób i każdej mogłabym słuchać godzinami :D

7. Najlepszy dzień Twojego życia?
Maja: Moje życie jest raczej nieco szarobure, zawsze musi zdarzyć się coś co sprawi, że mój balonik radości pęknie. Sylwia: Wtedy, gdy postanowiłam założyć blog z Mają i Agą. Agata: Chyba się jeszcze taki nie zdarzył żebym mogła go uznać za najlepszy ;) 

8. Jesteś optymistką czy pesymistką? Uzasadnij.
Maja: Jestem raczej... Realistką. Sylwia: Optymistką. Raczej często się śmieje i nie myślę źle o innych rzeczach, czy osobach. Uwielbiam wygłupy i nie przepadam za smętnymi rzeczami. Agata: Zależy od sytuacji ;) 

9. Ulubiony napój?
Maja: Sok pomarańczowy. Mogłabym go pić hektolitrami! Sylwia: Hmm... gorąca czekolada. Ostatnio ciągle ją piję. Agata: Ostatnio mam fazę na kakao z bitą śmietaną :D 

10. Coś co na pewno nie osiągniesz?
Maja: Sława. Chciałabym zostać pisarką co na pewno mi się nie uda. Sylwia: Eh... na pewno nie zostanę aktorką, po mimo, iż tego bardzo pragnę... Agata: Nie wiem... Chyba zgodzę się z dziewczynami. Sława i popularność w wielkim świecie.

11. Twoja mocna strona?
Maja: Umiem każdego rozśmieszyć. Zawsze jestem gotowa do pomocy. Sylwia: Potrafię wysłuchać inne osoby, zostać przy nich i pomóc im. Uważam, że to moja silna strona. Agata: Mój śmiech jest zaraźliwy. Po prostu nie lubię gdy ludzie wokół są smutni. Zawsze staram się ich rozweselić lub po prostu sprawić aby przestali myśleć o swoich problemach ;)

3 zestaw pytań + odpowiedzi :)
1. Za co kochasz chłopców z One Direction?
Maja: 1. Niesamowite głosy, niesamowite osobowości... Każdy ma piękne wnętrze, każdy jest oryginalny. To lubię! Sylwia: Hmm... w sumie za wszystko <3 Agata: Za to że nikogo nie udają, za to że ich muzyka jest taka wyjątkowa, za to że są dla siebie jak bracia, za to że są dla nas najważniejsi <3
 
2. Od kiedy jesteś Directioner?
Maja: Od roku. Tak, dokładnie od roku. Sylwia: Jestem Directioner od ponad roku. Agata: Mija rok w tym miesiącu :)  
 
3. Jakiej muzyki słuchasz najczęściej?
Maja: Słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho. Jednakże na samym szczycie jest pop. Sylwia: Najczęściej słucham popu. Agata: Najwięcej popu ale czasami wkradnie się i Rap i Rock a nawet klimaty RnB ;)

4. Jesteś shiperką Larry'ego?
Maja: Jestem. Sylwia: Lubię go <3 Agata: Jak każdego innego bromance. 

5. Ulubiony film komediowy?
Maja: Komediowy? Nie posiadam. Sylwia: Rodzinka PL. Agata: "Duże dzieci" :D

6. Co najbardziej lubisz robić w wolnych chwilach?
Maja: Lubię pisać opowiadania, fotografować, rysować, tańczyć. Sylwia: Słuchać muzyki i pisać. Agata: Słuchać muzyki, pisać, jeść.
 
7. Tęsknisz za związkiem Liam'a z Danielle?
Maja: Tak. Uważam, że byli naprawdę wspaniałą parą. Sylwia: Tak... smutno mi, że się rozeszli... Agata: Bardzo. Dla mnie byli parą idealną i wzorami do naśladowania. Zaczynam płakać gdy myślę sobie że już nigdy nie zobaczę ich wspólnych zdjęć :((

8. Czy chociaż raz hejtowałeś Eleanor Calder?
Maja: Zdarzyło mi się, niestety... Ale szybko się poprawiłam, to był jeden jedyny raz. Więcej nie mam zamiaru tego powtarzać. Sylwia: Nigdy w życiu jej nie hejtowałam i nigdy w życiu nie będę. Agata: Nigdy. I nie mam zamiaru.

9. Uczestniczysz w akcjach na twitterze?
Maja: Tak. Uczestniczę w każdej akcji jeśli mam taką możliwość. Sylwia: Jeśli mam czas, to biorę w nich udział. Agata: Jeśli jestem na twitterze to biorę ;)

10. Co byś zrobiła, gdybyś spotkała chłopców z 1D?
Maja: Nie mogłabym wydusić z siebie ani słowa. Znając życie gapiłabym sie na nich... Sylwia: Poprosiła o zdjęcia, autografy i powstrzymywałabym się, by nie zemdleć xD Agata: Wiele razy sobie to wyobrażałam ale znając życie zemdlałabym albo coś xD

11. Czy jesteś jedną z tych osób, które pragną polecieć do Londynu tylko i wyłącznie z powodu One Direction?
Maja: Nie. Chciałabym pojechać do Londynu aby zwiedzić te wszystkie wspaniałe miejsca, które mają bogatą historię :3 Sylwia: Nie. Londyn to piękne miasto, a to, że mieszkają tam chłopcy to bardzo fajny dodatek. Agata: Pewnie że nie. Chce je po prostu zwiedzić i być może zamieszkać. To że 1D tam mieszka to tylko drobny dodatek - tak jak Sylwia napisała ;)


No! I gotowe. Odpowiedzi udzielone na wszystkie pytania. Było ciężko ale dałyśmy radę :P A teraz nasze nominowane blogi :DOraz nasze pytania do nominowanych:
1. Ulubiony kolor?
2. Masz do wybory dowolne miejsce na świecie, gdzie się udasz?
3. Najlepszy obejrzany przez Ciebie film?
4. Do jakich fandomów należysz?
5. Co inspiruje Cię do pisania?
6. Jak wyobrażasz sobie siebie za 10 lat?
7. Kupując/wypożyczając książki kierujesz się wyglądem okładki, streszczeniem z tyłu czy może czymś innym? Uzasadnij.
8. Czemu postanowiłaś napisać opowiadanie?
9. Co chciałabyś powiedzieć swoim czytelnikom w chwili obecnej?
10. Gdybyś miała zostać gwiazdą muzyki - występowałabyś w zespole czy solo? Dlaczego?
11. Ile masz obecnie piosenek na telefonie?

Okej, to tyle :D Jeszcze raz dziękujemy za nominacje i czekamy na Wasze odpowiedzi :3

Pozdrawiamy xx

1 komentarz:

  1. Zostałaś nominowana do 'Liebster Award'. Pytania na : psiloveyou-1d.blogspot.com :D

    OdpowiedzUsuń